Menu Закрыть

Візитки

Візитні картки вже давно стали обов’язковим атрибутом ділового спілкування – їх вручають потенційним клієнтам ділові люди або представники компанії. Це свого роду невелика реклама, тому від якості та оригінальності їхнього виконання може залежати можливість співпраці та її результативність.

Наша друкарня «Крокус» виготовляє та друкує візитки, за необхідності здійснюючи їхню дизайнерську розробку, допомагаючи досягти рекламного ефекту, щоб вигідно продавати послуги або товари.

Що являє собою візитівка і якою вона має бути?

Візитна картка – носій інформації про компанію чи людину, виконаний поліграфічним способом із паперу підвищеної щільності або картону. Найчастіше вона має невеликий розмір й містить наступну інформацію:

  • назва фірми, компанії, організації або ПІБ людини;
  • найменування наданих послуг або товарів, що продаються;
  • контактні дані – адреса, телефон, e-mail, сайт.

Якщо замовити друк візиток дешево і не у професіоналів, можна отримати неякісний та неефективний результат. Адже багато в чому перша думка про компанію чи діяльність конкретної людини залежить від оригінальності та якості візитної картки. Головним критерієм розробки їхнього дизайну є точність і лаконічність: текст повинен бути зрозумілим й чітким, зображення – тематичним і приємним.

Виготовлення візитних карток в друкарні «Крокус»

Наша друкарня друк візитки робить у різний спосіб, враховуючи при цьому масштаб тиражу та обраний дизайн. У роботі ми використовуємо наступні методи друкування:

  • цифровий – точність зображення, чудовий вибір для невеликих тиражів, які потрібно виконати швидко;
  • офсетний – відмінна якість за вигідною ціною, стійкість до вигоряння, збереження первинного виду тривалий час;
  • шовкографія – ексклюзивний та дизайнерський варіант, що виконується на елітних сортах паперу.

Цікавить офсетний чи цифровий друк візиток? Ви однозначно звернулися за адресою, адже наша друкарня виконає все якісно та швидко. У нас ви можете замовити їхнє виготовлення за оригінальним індивідуальним або шаблонним дизайном. Ми врахуємо всі прохання замовника, також терміновість і величину тиражу, в результаті запропонувавши оптимальний варіант виготовлення. Приємним моментом є те, що на друк візиток ціна у нас приємно лояльна, а якість зберігається стабільно високою.