Menu Закрыть

Промисловий флексодрук

Етикетки для харчових та промислових продуктів на самоклеючому папері, плівці або поліпропілені, з тисненням, вибірковим лаком або конгревом, великими тиражами можна надрукувати за допомогою промислового флексодруку. Тиражі від 1000 шт до 1000 000 і більше. Етикетки можуть бути прямокутною, квадратною, круглою або фігурною формою.

Флексодрук дозволяє виготовити яскраву, барвисту етикетку для кондитерських та хлібобулочних виробів, м’ясних виробів, сирів та ковбас, побутової хімії, косметики, електроніки, молочної продукції та багатьох інших галузей.

Папір та поліпропілен – оптимальні матеріали для друку етикеток. Поверхневий та клейовий шари витримують охолодження, вологу та механічну дію під час транспортування та зберігання. Додаткова обробка відбитків (ламінування, лакування, тиснення фольгою, фігурна висікання) не лише посилює візуальний та тактильний ефекти, а й захищає вашу продукцію від підробки.

Готові етикетки відокремлюють від рулону, перегнувши основу, і прикріплюють до банків рахунок клейового покриття на тильній стороні. Для ручного маркування використовують спеціальні аплікатори. У промислових обсягах стікери на товар наносять автоматичні лінії, що прискорює та здешевлює цей процес.