Menu Закрыть

Наклейки, наклейки, етикетки

Наліпки – це такі сірі кардинали поліграфічного світу. Клієнти про них частенько забувають, зосереджуючись на таких «поліграфічних мастодонтах», як банери, буклети, каталоги. Однак вони мають величезний рекламний та маркетинговий потенціал. Саме тому в «Крокусі» ви можете замовити друкування наліпок абсолютно різного розміру, кольору, форми та призначення.

«Різного призначення?» – можете здивуватись ви

Саме так – наліпки можуть бути дуже різними:

 1. Для пакувань. Уявіть – ви проводите тимчасову маркетингову акцію. Наприклад, «Разом дешевше». І для неї не потрібно друкувати окремі етикетки: використовуєте свої стандартні етикетки й замовляєте друкування наліпок невеличкого розміру. Додаєте наліпку на пляшку чи коробку, інформуєте покупців про акцію й заощаджуєте гроші.
 2. Для брендування. Навіть використовуючи стандартні картонні коробки в якості упаковки, ви можете зробити їх унікальними, впізнаваними, привабливими. Як? Дуже просто й недорого – надрукувати наліпки у нас!
 3. Для інтер’єру. Наліпки для інтер’єру – це готова ідея бізнесу з мінімальними витратами. Ви створюєте авторські дизайни наліпок, ми якісно їх друкуємо за дуже помірним прайсом. Залишається продати їх на рекламних майданчиках або соціальних мережах й не турбуватись через відгуки – ми здійснюємо друкування наліпок на найсучаснішому обладнанні.
 4. Для зовнішньої реклами. Це можуть бути невеличкі наліпки для вітрин чи каси. Або великі – для виставкового стенду, корпоративного авто, реклами на міському транспорті. Їхні переваги – стійкість до механічного стирання та вигорання, яскравість, легкість нанесення та видалення.
 5. Для стікерпаків. Стікерпаки – це певні тематичні набори наліпок. Смішні чи іронічні, серйозні або атмосферні, такі наліпки коштують копійки, якщо замовляти друкування наліпок у компанії «Крокус». Але кожного другого покупця перетворюють на найлояльнішого у світі клієнта.

 

Які можна замовити наліпки у компанії «Крокус»?

Це міг би бути дуже складний вибір, тому що ми друкуємо наліпки:

 • різнокольорові та білосніжні, дуже щільні чи абсолютно прозорі, з матовою та глянсовою поверхнею;
 • будь-якої форми: квадратні, прямокутні, круглі, овальні, фігурні;
 • на основі з насічками та без них;
 • на папері та плівці;
 • постійні та такі, що можна через деякий час зняти;
 • односторонні та двобічні;
 • в рулонах чи на окремих аркушах;
 • крихітні, просто маленькі, середні, великі й просто величезні;
 • з плоттерним чи звичайним нарізанням.

 

Але жодних складнощів із замовленням друкування наліпок у вас не виникне, тому що співробітники компанії допоможуть вам швидко визначитись з усіма параметрами. Й так само швидко підготують ваш макет до друкування. Або ж впродовж 1-2 днів створять, узгодять, підготують та надрукують ваші готові досконалі наліпки. Які відпрацюють на всі 100%, адже ми друкуємо на найсучаснішому обладнанні й використовуємо перевірені матеріали.