Menu Закрыть

Книги

Сьогодні друк книг невеликими тиражами надзвичайно популярний, і його також здійснює наша друкарня «Крокус». Ця поліграфічна послуга дозволяє авторам-початківцям розвивати свою творчу діяльність, викладачам випускати методичні посібники, а компаніям – корпоративні статути та інструктажі. Під малим тиражем друкованої продукції розуміють від одного до двох сотень екземплярів. Націлений він, як правило, на вузьке коло цільової аудиторії та потенційних читачів. Також такі тиражі можуть бути обумовлені обмеженістю фінансів та можливостей.

Доступне друкування книг в друкарні «Крокус»

У нашій друкарні здійснюється друкування книг малим тиражем, а також середніми та великими для таких основних типів замовників:

  • компанії та організації, яким потрібні внутрішні інструктажі, статути, доповіді;
  • письменники, що випускають власні твори різних жанрів;
  • навчальні заклади, які створюють методичні та навчальні посібники;
  • приватні особи, що вирішили випустити інформацію про свою діяльність чи життя.

Перш ніж книга потрапить до друку, наша команда фахівців проводить додрукарську підготовку, що складається з наступних послідовних етапів:

  1. Переведення до електронного формату рукописних текстів, якщо такі були надані замовником.
  2. Професійна перевірка коректором, виправлення орфографічних та синтаксичних помилок, одруків.
  3. Перевірка редактором, який пропонує власні виправлення некоректних формулювань, надання тексту завершеного вигляду.
  4. Верстання, яке передбачає оптимальне поєднання на сторінці тексту та зображень, й робота із зовнішнім виглядом, шрифтами та кількістю слів на сторінці.
  5. Художнє оформлення та дизайн, якщо є побажання замовника, а також перевірка загальної привабливості та презентабельності.

 

У нас можна замовити доступне друкування книги великими та малими тиражами, в різних стилях та форматах, у твердій чи м’якій обкладинці. Також можливі різні види палітурок – м’яка клейова або прошивна, тверда. Ми візьмемо в роботу замовлення будь-якої складності та масштабу, надрукуємо будь-який тираж, навіть якщо це єдиний екземпляр. Терміни виконання оптимально швидкі, ми прагнемо працювати оперативно, реагувати на вимоги та побажання замовника вчасно. При цьому на друкування книги ціна у нас приємно лояльна та порівняно невисока.