Menu Закрыть

Каталоги

Оригінальний та пам’ятливий каталог товарів або послуг – особлива поліграфічна продукція з рекламним характером й примітним стилем. Від його дизайну та якості виконання багато в чому залежать продажі, а отже, й ефективність діяльності фірми чи компанії. Тому друкування каталогу товарів чи послуг має здійснюватися досвідченими фахівцями. Інформація в ньому має бути грамотно скомпонована та цікаво подана, а кожна позиція повинна мати короткий опис характеристик та, бажано, кольорове зображення. Каталог – це, свого роду, додаткова віддалена торгова точка, що дозволяє ознайомлюватися з переліком пропонованої продукції будь-коли.

Вигідний друк каталогів в друкарні «Крокус»

Не кожна друкарня здатна розробляти та друкувати каталоги через досить високі вимоги до цієї поліграфічної продукції. Для цього необхідно мати відповідне обладнання, високоякісні фарби та папір, а також досвід і творчий потенціал. Наша друкарня «Крокус» впорається з цим завданням на високому професійному рівні, виконавши замовлення швидко та якісно.

Вирішивши замовити друкування каталогів у нас, ви однозначно залишитеся задоволені отриманими результатами. Адже ми пропонуємо низку суттєвих переваг:

  • використання популярного офсетного, крейдованого або глянсового папери, а також дизайнерського чи декоративного;
  • здійснюється офсетне та цифрове друкування каталогів на високотехнологічному поліграфічному обладнанні;
  • різні види кріплень – клейове безшовне, на скоби або пружини, прошиттям (нитками, дротом, накидкою або термолініями) тощо;
  • різні формати – розміри А3, А4, А5, А6, квадрат (21х21 см), євро (10х21 см);
  • оригінальні макети обкладинки, яка виконує декоративні та захисні функції, виготовляється зі щільного паперу чи картону;
  • доступна на професійне друкування каталогів ціна, яка значно нижча за пропозиції конкурентів.

Потрібен терміновий високоякісний друк каталогів? Наша друкарня «Крокус» виконає замовлення будь-якої складності та масштабу на гідному професійному рівні. Наші співробітники спроектують дизайн, враховуючи всі вимоги та очікування клієнта, а також специфіку та імідж компанії. Ми гарантуємо бездоганність продукції та оперативні терміни виконання роботи.

У галузі поліграфічних послуг друкування брошур малими тиражами є дуже затребуваним. По суті, ця продукція є книжковим виданням, що відрізняється невеликим обсягом сторінок (від 5 до 48), яке на згині з’єднується пружиною, скобами, нитками та іншими способами. Брошури є ефективним засобом реклами чи масової пропаганди. Вони можуть бути різної тематики, зокрема – соціально-економічні, суспільно-політичні та тощо, але найчастіше використовуються в рекламних цілях, вигідно презентуючи та пропонуючи товари чи послуги.

Контактная информация

Наш адрес:

г. Запорожье,
Южноукраинская ул., дом 7

Контактные телефоны:

Форма обратной связи