Menu Закрыть

Календарі-будиночки

Календарі – це не тільки чудові помічники у роботі, повсякденному особистому чи діловому житті. Вони також є ефективним рекламним засобом, виконуючись у фірмовому стилі і носячи рекламний характер. Виконуючи розробку та друк календарів, на них відображається інформація про фірму або компанію, про запропоновані послуги та товари, відображається логотип та контактні дані. Також вони можуть виконуватися просто з красивими чи креативними зображеннями, позитивними малюнками та написами, із символами року та іншим – виступаючи просто стильним елементом для інтер’єру.

Різновиди календарів та їх призначення

Наша друкарня «Крокус» здійснює на найвищому професійному рівні друкування календарів різних видів. Відрізняються вони розмірами, призначенням, розміщенням та дизайном. Пропонуємо вам наступні варіанти:

  • Кишенькові. Невеликі за розміром – приблизно як банківські картки. Крім основної ролі, можуть носити рекламний характер й додатково виконувати роль візиток або карток на знижки, абонементів до салону краси, спортзалу тощо.
  • Настільні. Бувають перекидними, у вигляді будиночка чи трансформера. Зручні для офісного та домашнього використання,адже займають на столі трохи місця. Часто додатково містять цікаві та корисні дані, фотографії, оригінальні зображення.
  • Настінні перекидні. Корисне рішення для особистого чи ділового використання. Друкування настінних календарів може здійснюватись з різними зображеннями, зокрема рекламного чи корпоративного характеру.
  • Настінні плакати або постери. Служать стильною окрасою інтер’єру, друкуюються з різними оригінальними зображеннями. Часто є корпоративними та носять рекламний характер, виготовляються у фірмовому стилі.
  • Квартальні. Незамінні помічники для ділових людей, економістів, бухгалтерів та інших службовців. На них одночасно видно поточний місяць, а також попередній і майбутній. Можуть бути доповнені малюнками, зображеннями та рекламою.

Професійне виготовлення, розробка дизайну та друкування календарів

Цікавить друкування перекидних календарів, настінних, настільних, квартальних чи кишенькових? Ви звернулися за адресою й наша друкарня «Крокус» готова вам допомогти. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності, великого та малого тиражу. Дизайни різноманітні, увага до деталей максимальна, широка повнокольорова палітра, розміри – від маленьких кишенькових до форматів А1 та А0. Ми запропонуємо вже готові формати календарів для друкування, які стануть чудовим, корисним та доступним варіантом подарунка. Також разом з вами можемо розробити індивідуальний дизайн. Наші художники-дизайнери створять брендовий або іміджевий варіант, що відбиватимуть ваш фірмовий стиль, при цьому будуть враховані усі побажання та уподобання.