Menu Закрыть

Друк на плівці, на папері

Ефективним рішенням для реклами зовнішнього призначення є широкоформатний друк банерів. Вона відрізняється стійкістю до атмосферних явищ та довговічністю служби. Отримані зображення та тексти з оригінальним рекламним характером будуть залучати клієнтів, просувати та вигідно продавати товари чи послуги.

Наша друкарня «Крокус» виконає друк рекламних банерів широкоформатним методом за бажанням замовника на спеціальній банерній тканині, папері чи плівці. Кожен матеріал має переважні якості, але саме вінілові плівки забезпечують економічність, гарантують довгий термін служби без втрати якості та насиченості відтінків.


Широкоформатний друк банерів на плівці різних типів

Вибір відповідної вінілової плівки для друку зовнішньої реклами забезпечує банерам певні характеристики і тривалість експлуатації. Це допомагає залучити погляди майбутніх клієнтів чи покупців до рекламованих послуг чи товарів.

Наша друкарня пропонує друк на плівці таких видів:

  • Самоклеюча прозора, чорна або біла, з поверхневою матовою текстурою або глянсовою;
  • Зі світлорозсіювальним ефектом, яка призначена для реклами світлового типу, що розміщується з підсвічуванням;
  • Стандартна банерна, розроблена спеціально для застосування на гнучкій нерівній основі.


Друк банерів у друкарні «Крокус» – переважні моменти

Цікавить терміновий друк банерів високої якості за доступною вартістю? Ви звернулися на адресу. Наша друкарня має багаторічний досвід у цій сфері. Ми виконаємо якісно та швидко нестандартні розмірні формати, з різними зображеннями та текстами. Крім загальноприйнятих стандартних розмірів 3х6, 3х4, 1.2х1.8 та 3х12 метрів, ми роздрукуємо будь-який формат.

На високоякісний широкоформатний друк банера ціна у нас приваблива та порівняльно невисока. При цьому якість продукції висока, вона прослужить довго, не втрачаючи свій первісний вигляд. Це обумовлено використанням спеціальних сольвентних чорнил, які характеризуються стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів. Така реклама виглядатиме яскраво, дорого і насичено, залучаючи погляди потенційних клієнтів чи покупців.