Menu Закрыть

Буклети

Популярним та ефективним видом рекламної поліграфічної продукції є буклети. Вони являють собою складений у кілька разів аркуш паперу, на сторонах якого зображені цікаві графічні та текстові дані, що рекламують послуги або товари. Маркетингові дослідження показують, що правильно розроблені та якісно надруковані екземпляри дають приголомшливі результати, залучаючи потенційних клієнтів та покупців.

Для чого призначаються буклети

Зазвичай обирають замовити друк буклетів великі та малі фірми, приватні підприємці, компанії та організації, щоб надати максимально корисну та цікаву інформацію. Завдяки цій друкарській продукції, якщо професійно та творчо підійти до її розробки, можна вигідно презентувати діяльність та імідж компанії, залучаючи майбутніх партнерів, клієнтів, покупців. Можна пропонувати різноманітні знижки та акції, просуваючи товари чи послуги.

Розробка та друкування буклетів – процес непростий, відповідальний та творчий, тому довіряти його слід виключно професіоналам. Такими є співробітники нашої друкарні «Крокус», які мають необхідні знання та гідний досвід у галузі поліграфічних послуг.

Професійне друкування рекламних буклетів в друкарні «Крокус»

Вас цікавить якість та доступна на друкування буклетів ціна? Довірившись нашим професіоналам, ви гарантовано отримаєте чудову поліграфічну продукцію, яка вигідно рекламує вашу діяльність. Ми працюємо на сучасному обладнанні, використовуємо тільки високоякісний папір та фарби. За бажанням замовників можемо обирати простий або дорогий дизайнерський папір. І підсумковий продукт міститиме максимум корисної інформації, буде барвистим та довговічним.

Наша друкарня друкування буклетів здійснює на високому професійному рівні. У нас можна замовити моделі наступних форматів:

  • А4 – 21х29,7 см, зігнутий навпіл лист розміру А3, що дозволяє розмістити велику кількість інформації;
  • А5 – 14,8х21 см, зігнутий навпіл формат А4, що користується особливою популярністю серед замовників;
  • А6 – 7,4х14,8 см, зігнутий навпіл формат А5, що характеризується компактністю й поміщається до кишені;
  • Міні – у складеному вигляді має розмір 10х21 см, у розгорнутому – дві третини листа А4;
  • Євро – у складеному стані має розмір 29,7х21 см, зігнутий у двох місцях, у розгорнутому вигляді це лист – формату А4.

Якщо Вас цікавить термінове друкування буклетів, ми готові виконати замовлення будь-якого тиражу в оптимально короткі терміни. За потреби ви можете замовити один екземпляр, а ми відповідально виконаємо навіть таке крихітне замовлення.

Де вигідно замовити друкування брошур малими чи великими тиражами?

Вас цікавлять доступні та якісні сучасні поліграфічні послуги у Запоріжжі? Ви звернулися за адресою, адже наша друкарня «Крокус» здатна виконати замовлення будь-якої складності та масштабу. Команда досвідчених фахівців здатна реалізувати всі ваші вимоги та очікування, виготовивши якісну друковану продукцію, яка однозначно принесе ефективність вашому бізнесу чи діяльності.

Наша друкарня виконує наступні поліграфічні роботи:

  • Цифрове друкування брошури. Забезпечує насиченість та яскравість кольорів, деталізацію та точність зображень. Цей метод дозволяє оперативно реалізовувати термінові замовлення та виконувати тиражі невеликої чисельності.
  • Офсетне друкування брошур. Ідеальне рішення для численних тиражів, що налічують від 500 одиниць продукції. Процес здійснюється на високотехнологічному обладнанні, а надрукована продукція відповідає затвердженому дизайну та відтінкам.

 

Наша друкарня друк брошур здійснює малими та великими тиражами, різних форматів, з барвистими ілюстраціями та оптимально структурованою інформацією. Така поліграфічна продукція допоможе швидко орієнтуватися у поданій інформації, а також ознайомлюватись із пропонованими товарами та послугами. Приємним моментом є те, що у нас на друк брошур ціна порівняно невисока. При цьому їхня якість відмінна, а зовнішній вигляд – стильний, ефектний.

Наші фахівці зроблять все, щоб готові вироби відповідали вашим цілям. Для цього особлива увага приділяється додрукарським підготовчим етапам – створення макета, підбору відтінків, верстання. За бажанням замовника, для надання брошурі оригінального вигляду, ми виконаємо тиснення, лакування, ламінацію. В результаті готова продукція відповідатиме всім очікуванням та принесе бажані результати.