Menu Закрыть

Банери

Ефективним рішенням для реклами зовнішнього призначення є широкоформатний друк банерів. Він відрізняється стійкістю до атмосферних явищ та тривалістю служби. Отримані зображення та тексти з оригінальним рекламним характером залучатимуть клієнтів, просуватимуть та вигідно продаватимуть товари чи послуги.

Наша друкарня «Крокус» виконає друк рекламних банерів широкоформатним методом за бажанням замовника на спеціальній банерній тканині, папері чи плівці. Кожен матеріал має певні переваги, але саме вінілові плівки забезпечують економічність, гарантують тривалий термін служби без втрати якості та насиченості відтінків.


Широкоформатний друк банерів на плівці різних типів

Вибір відповідної вінілової плівки для друкування зовнішньої реклами забезпечує банерам певні характеристики і тривалість експлуатації. Це допомагає звернути увагу майбутніх клієнтів чи покупців до рекламованих послуг або товарів.

Наша друкарня пропонує друк на таких плівках:

  • самоклейна прозора, чорна або біла, з поверхневою матовою текстурою або глянсовою;
  • зі світлорозсіювальним ефектом, яка призначена для реклами світлового типу, що розміщується з підсвічуванням;
  • стандартна банерна, розроблена спеціально для застосування на гнучкій нерівній основі.


Друк банерів у друкарні «Крокус» – переваги

Цікавить терміновий друк банерів високої якості за доступною вартістю? Ви звернулися за правильною адресою. Наша друкарня має багаторічний досвід у цій галузі. Ми виконаємо якісно та швидко нестандартні розмірні формати, з різними зображеннями та текстами. Крім загальноприйнятих стандартних розмірів 3х6, 3х4, 1.2х1.8 та 3х12 метрів, ми роздрукуємо будь-який формат.

На високоякісний широкоформатний друк банера ціна у нас приваблива та порівняно доступна. При цьому якість продукції відмінна, вона прослужить довго, не втрачаючи свого первісного вигляду. Це обумовлено використанням спеціальних сольвентних чорнил, які характеризуються стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів. Така реклама виглядатиме яскравою, дорогою та насиченою, приваблюючи погляди потенційних клієнтів чи покупців.