Штендери

Штендери Рекламний штендер – дуже популярний вид реклами. Їх зазвичай встановлюють біля кафе, магазинів чи різних салонів. Штендери розрізняють Т-подібні та А-подібні залежно від способу їх експлуатації. Найчастіше це металева конструкція з рекламними полями з оракалу чи банера.

Шелфтокери

Шелфтокери Шелфтокери – використовуються на презентаціях, виставках, розпродажах та звичайно ж у супермаркетах. Мета використання шовфтокерів – залучення уваги до продукту, виділення його з групи аналогічних товарів, що знаходяться поблизу. Виготовлення шовфтокера включає – цифровий або офсетний друк, покриття лаком або ламінація, висічка або вирубка при необхідності.

Чашки, ручки, футболки

Чашки, ручки, футболки Сувенірна продукція з логотипом, постійний атрибут кожної успішної компанії. Чашки, ручки та футболки з нанесенням – це чудовий подарунок для корпоративних клієнтів, який, крім користі, ще й несе в собі постійне нагадування про Вашу компанію.

Хенгери

Хенгери Хенгер – різновид флаєра, який можна закріпити на дверну ручку. Спочатку хенгери використовували тільки як традиційне застосування – таблички «Не турбувати» або «Прошу прибрати номер» у готелях. Вже тоді їх почали поступово брендувати – розміщувати логотип, додаткову інформацію про готель, знижки, рекламу. Згодом маркетологи зрозуміли, що ця незвичайна поліграфія підходить для інших рекламних цілей […]

Флаєри

Флаєри Флаєри – різновид листівки, що використовується для роздачі у жвавих місцях, по поштових скриньках, під час проведення презентацій та рекламних акцій. Незважаючи на велику кількість можливостей реклами в інтернеті, флаєр, як і раніше, є актуальним інструментом просування товарів та послуг.

Таблички

Таблички Правильно виконана табличка чи вказівник, допоможе знайти саме Ваш офіс у будівлі, серед подібних до нього.Ми виготовляємо таблички з пластику, металу, композиту та багато інших.

Скретч карти

Скретч карти Скретч карти – широко застосовуються у сучасному світі, причому не лише у лотереях. Їх часто використовують для доступу до певних передоплачених послуг, у системах інтернет-банкінгу, у ході різних маркетингових акцій, особливо різноманітних лотерейних розіграшах. Захисне покриття потрібно стерти монетою, після чого стануть видні певні дані, представлені у вигляді цифрового, буквеного або штрих-коду.

Сети та меню

Сети та меню Меню – команда друкарні Крокус може готова виготовити ідеальне меню для Вашого закладу. Виконуємо складання: на скобу на пружину на болти термообкладинкою гармошкою Також ми пропонуємо: Глянцеву та матову ламінацію, яка допоможе продовжити термін експлуатації меню. Виготовляє папки, які можна замовити одноразово, а потім вкладати в них змінні листи. Меню на синтетичному […]

Сертифікати

Сертифікати Сертифікати – найчастіше сертифікати, дипломи та грамоти друкують у форматі А4/А5 з одного боку на щільному крейдованому папері 300 – 350 г./кв.м. Також можна використовувати дизайнерські матеріали, тиснення, вибірковий об’ємний лак тощо.

Промисловий флексодрук

Промисловий флексодрук Етикетки для харчових та промислових продуктів на самоклеючому папері, плівці або поліпропілені, з тисненням, вибірковим лаком або конгревом, великими тиражами можна надрукувати за допомогою промислового флексодруку. Тиражі від 1000 шт до 1000 000 і більше. Етикетки можуть бути прямокутною, квадратною, круглою або фігурною формою. Флексодрук дозволяє виготовити яскраву, барвисту етикетку для кондитерських та […]