Menu Закрыть

Контакти

Нашa aдреса:

м. Запоріжжя,
Південноукраїнська вул., будинок 7

Контактні телефони:

Форма зворотного зв'язку

  Адреса

   

   

  Вас цікавлять якісні рекламно-поліграфічні послуги? Тоді ви однозначно звернулися за адресою. Наша друкарня «Крокус» рада допомогти вам, виконавши на високому професійному рівні замовлення будь-якої складності та масштабу.

  Бажаєте зробити замовлення у нашій друкарні? Зв’яжіться з нашими менеджерами-консультантами, зателефонувавши за вказаними контактними телефонами або замовивши зворотній дзвінок. Також ви можете надіслати електронного листа на наш E-mail, виклавши в ньому суть замовлення та основні побажання.

  Наші співробітники сконтактуються з вами максимально, дадуть відповіді на всі питання й нададуть необхідну інформацію. Вони запропонують найкращі варіанти виконання замовлення та порахують його вартість.

  Також ви можете просто приїхати до нашого офісу, який розташовано за адресою вул. Південноукраїнська, будинок 7, якщо територіально знаходитесь недалеко. В офісі можна ознайомитись зі зразками поліграфічної продукції, щоб підібрати бажаний формат та стиль, або спільно з нашими фахівцями розробити власний індивідуальний дизайн.